Vše o nákupu

Kdo jsme a co děláme?

Ovoce a zelenina Pod Rybníčkem v Hlinsku, s více než dvacetiletou zkušeností, spouští nový online market Podrybnickem.cz. Nabízí tak svým zákazníkům rozvoz ovoce, zeleniny a dalšího sortimentu až ke dveřím.

Jak objednat?

Nákup objednáte z pohodlí domova přes náš web. Můžete také využít zákaznickou linku na telefonním čísle 797 837 391. Tato linka je aktivní každý pracovní den od 9:00 do 12:00.

Za kolik musím objednat?

Minimální výše objednávky pro využití našich služeb je 300 Kč.

Jak mohu zaplatit?

Nákup můžete uhradit hotově při převzetí nebo bezhotovostně převodem na účet či kartou online.

Jak probíhá doručení?

Doručení probíhá v pracovní dny od 15:00 do 18:00. V případě objednání do 12:00 zboží doručíme ještě tentýž den. Pokud objednáte po 12:00 nebo o víkendu, zboží doručíme následující pracovní den. Pokud chcete objednávku doručit o několik dní později, využijte poznámku v posledním kroku nákupního košíku.

Jaká je cena za dopravu?

Cena dopravy je 29 Kč pro Hlinsko a 39 Kč pro okolí. Podle velikosti nákupu může být doprava zcela zdarma. 

Kam všude Podrybnickem.cz rozváží?

Mapu našeho rozvozu naleznete zde.

Jak probíhá reklamace a kam mohu předat podnět ke zlepšení služby?

V případě reklamace, prosím, postupujte podle Všeobecných obchodních podmínek. U produktů podléhajících rychlé zkáze a potravin určených k okamžité spotřebě je třeba toto zboží neprodleně po jeho převzetí zkontrolovat. V případě vady nás kontaktujte na telefonním čísle 797 837 391 nebo na e-mailové adrese podrybnickem@gmail.com. Vše dáme do pořádku, bez řečí.